Структура
СТАРШЫНЯ
Турчын Аляксандр Генрыхавіч
+375 (17) 500 41 44
ПЕРШЫ НАМЕСНІК
Макар Ігар Мікалаевіч
+375 (17) 500 42 34
НАМЕСНІК СТАРШЫНІ
Маркевіч Іван Станіслававіч
+375 (17) 500 41 22
НАМЕСНІК СТАРШЫНІ
Неўмяржыцкі Сяргей Пятровіч
+375 (17) 500 40 98
НАМЕСНІК СТАРШЫНІ
Рагашчук Мікалай Міхайлавіч
+375 (17) 500 40 98
КІРАЎНІК СПРАЎ
Гурыновіч Уладзімір Аляксандравіч
+375 (17) 500 41 46
Камітэт па сельскай гаспадарцы і харчаванню
Старшыня
Ляўковіч Сяргей Віктаравіч
г.Мінск, вул.Чкалава, 5
тел. +375 (17) 500 45 91
Камітэт эканомікі
Старшыня
Бранцэвіч Таццяна Віктараўна
г.Мінск, вул.Энгельса, 4
тел. +375 (17) 500 42 22
Камітэт па архітэктуры і будаўніцтву
Старшыня
Кручанаў Аляксандр Уладзіміравіч
г.Мінск,пл.Свабоды, 13
тел. +375 (17) 203 93 34
Камітэт па працы, занятасцi i сацыяльнай абароне
Старшыня
Красоўская Тамара Пятроўна
г.Мінск, вул.Чкалава, 5а
тел. +375 (17) 500 47 24
Камітэт дзяржаўнай маёмасці
Старшыня
Палякова Антаніна Васільеўна
г.Мінск, вул.Чкалава, 5
тел. +375 (17) 500 45 00
 
Галоўнае ўпраўленне арганізацыйна-кадравай работы
Начальнік
Аскерко Юлия Вячеславовна
г.Мінск, вул.Энгельса, 4
тел. +375 (17) 500 41 24
Галоўнае ўпраўленне юстыцыі
Начальнік
Бачыла Аляксандр Аляксандравіч
г.Мінск, вул.К.Либкнехта, 68
тел. +375 (17) 204 77 33
Галоўнае ўпраўленне ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі
Начальнік
Ільясевіч Аляксандр Іосіфавіч
г.Мінск, вул.Энгельса, 4
тел. +375 (17) 500 41 96
Галоўнае фінансавае ўпраўленне
Начальнік
Кахавец Мікалай Мікалаевіч
г.Мінск, вул.Энгельса, 4
тел. +375 (17) 500 41 78
Галоўнае ўпраўленне па ахове здароўя
Начальнік
Баярская Наталля Іларыёнаўна
г.Мінск, вул.Энгельса, 4
тел. +375 (17) 500 42 31
Галоўнае кантрольна-аналітычнае кіраванне
Начальнік
Сіняк Ягор Сцяпанавіч
г.Мінск, вул.Чкалава, 5
тел. +375 (17) 500 46 46
Галоўнае ўпраўленне гандлю і паслуг
Начальнік
Шаўцова Таццяна Мікалаеўна
г.Мінск, пл.Свабоды,13
тел. +375 (17) 328 53 54
Галоўнае ўпраўленне па адукацыі
Начальнік
Апраніч Таццяна Валянцінаўна
г.Мінск, вул.Энгельса, 4
тел. +375 (17) 500 42 26
Галоўнае ўпраўленне спорту і турызму
Начальнік
Булойчык Яўген Васільевіч
г.Мінск, вул.Чкалава, 5
тел. +375 (17) 500 45 37
Галоўнае ўпраўленне землеўпарадкавання
Начальнік
Шымук Сяргей Пятровіч
г.Мінск, пл.Свабоды, 13
тел. +375 (17) 397 64 55
 
Упраўленне ўнутраных спраў
Начальнік
Кавальчук Аляксандр Аляксандравіч
г.Мінск, вул.Кальварыйская,29
тел. +375 (17) 229 05 41
Кіраванне справамі
Начальнік
Калтовіч Марына Аляксандраўна
г.Мінск, вул.Энгельса, 4
тел. +375 (17) 500 42 20
Упраўленне па працы са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб
Начальнік
Таранда Аксана Мікалаеўна
г.Мінск, вул.Энгельса, 4
тел. +375 (17) 500 42 56
Упраўленне бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці
Начальнік
Волкава Таццяна Уладзіміраўна
г.Мінск, вул.Энгельса, 4
тел. +375 (17) 500 41 29
Упраўленне жыллёва-камунальнай гаспадаркі, энергетыкі і паліва
Начальнік
Яхнавец Аляксандр Дзмітрыевіч
г.Мінск, вул.Камсамольская,13
тел. +375 (17) 338-49-05
Аддзел па абароне дзяржаўных сакрэтаў, мабілізацыйнай рабоце і пытаннях абароны
Начальнік
Смелаў Аляксандр Аляксандравіч
г.Мінск, вул.Энгельса, 4
тел. +375 (17) 500 41 57
Камісія па справах непаўналетніх
Нам. старшыні
Асановіч Ларыса Валянцінаўна
г. Мінск, вул. Чкалава, 5
тел. +375 (17) 500 45 16
 
 


Структура